Piegādes nosacījumi

Piegāde līdz klienta norādītajai adresei Latvijas robežās:

-cena 13.99EUR (maksā klients)

-maksimālais piegādes termiņš ir 10 darba dienas 

Mēbeļu lietošanas noteikumi


Privātuma politika


Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.replastic.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un SIA „RePlastic” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos SIA „RePlastic” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA „RePlastic“.   

 

SIA „RePlastic” var izmantot Jūsu personas datus, lai: 

 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā www.replastic.lv pieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.replastic.lv;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.replastic.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.replastic.lv.Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „RePlastic” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „RePlastic” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.    Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:   

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.replastic.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.replastic.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.replastic.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

 

Sīkdatnes

Mājaslapā www. replastic.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Naudas atgriešana

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņēmot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu), rakstot mums uz e-pastu [email protected] vai sazinoties pa tālruni + 371 200 500 40;

Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem. 

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „RePlastic” adresētu iesnieguma orģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls. 

Atgriežamo preci jānogādā SIA „RePlastic” ražotnes adresē. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Samaksa par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā.

Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.replastic.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www. replastic.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi [email protected]

 Pirkumu grozs